O SLPN - Szczecińska Liga Piłki Nożnej

Jesteśmy Szczecińską Ligą Piłki Nożnej i wszystkie nasze działania kierujemy do miłośników piłki nożnej i futsalu. Organizujemy zawody sportowe podczas których można zmierzyć się w sportowej rywalizacji oraz poczuć atmosferę jak na profesjonalnych rozgrywkach piłkarskich. Do nas zgłaszają się drużyny chcące zagrać jak prawdziwi profesjonaliści.
Skupiamy ponad 500 osobową społeczność miłośników amatorskiego sportu. W naszej lidze amatorzy mogą poczuć atmosferę profesjonalnych rozgrywek oraz zmierzyć się w sportowej rywalizacji. Nasza liga jednoczy piłkarską społeczność Szczecina i okolic nie tylko poprzez same rozgrywki, ale również poprzez liczne eventy okolicznościowe oraz turnieje.
Staramy się, żeby imprezy organizowane przez naszą ligę były na naprawdę wysokim poziomie, dlatego dbamy o każdy szczegół związany z organizacją.
Nasza działalność spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony lokalnych mediów, gazet, portali internetowych, radia i telewizji. Naszymi głównymi medialnymi partnerami Kurier Szczeciński i Polskie Radio Szczecin.Sponsor tytularny

                                                          

Sponsorzy

                                     

Partnerzy

                

     

Copyrights © 2017 Szczecińska Liga Piłki Nożnej

Projekt: Visioncom