Godz 18:00 DB Port - Pogoń 04 17-11

DB - Szklarz, Szewczyk, Chlibyk, Hofman, Wilanowicz

Pogoń - Polański, Czarniak, Lączny, Czepielewski, Łozowski, Doering

Początek meczu.

3' Doskonała okazja zespołu Pogoni, akcję sam na sam broni bramkarz DB Port.

5' 1-0 Bramkę po plasowanym strzale zdobywa Hofman. Bramkarz był bez szans.

6' 2-0 Kolejną bramkę zdobywa Hofman.

8' 3-0 Hat-trick Hofmana po strzale z bliskiej odległości.

9' 4-0 Doskonałe wykończenie akcji przez Hofmana.

9' 5-0 Bramkę zdobywa Wilanowicz.

10' 6-0 Bramkę zdobywa Chlibyk wykańczając indywidualną akcję.

11' 7-0 Podanie z lewej strony wykańcza Chlibyk.

14' 8-0 Gola zdobywa Chlibyk.

17' Pusta bramka zespołu Pogoni, jednak nie udaje się celnie trafić i piłka wychodzi poza boisko.

18' 9-0 Bramka Hofmana.

18' 10-0 Nie minęło 30 sekund a Hofman poraz kolejny trafia do siatki.

19' 10-1 Rzut karny dla drużyny Pogoni pewnie wykonany przez Czepielewskiego.

22' 11-1 Gola strzela Chlibyk odbijając piłkę od nóg bramkarza.

23' 11-2 Nieudane wybicie piłkarza DB Port odbija się od nóg Czarniaka i trafia do siatki.

25' Przerwa.

26' 12-2 Bramkę zdobywa Wilanowicz po klepkowej akcji zawodników DB Port.

29' 13-2 Bezradna obrona Pogoni i kolejnego gola zdobywa Hofman.

30' 14-2 Do pustej bramki po dwójkowej akcji trafia Chlibyk.

32' 14-3 Spore zamieszanie pod bramką Pogoni i ostatecznie piłka ląduje w siatce po uderzeniu Łozowskiego.

35' 14-4 Swojej sytuacji nie zmarnował Łozowski i umieszcza piłkę w bramce.

35' 14-5 Kolejny cios wykonali piłkarze Pogoni. Chwilę po zdobytej bramce następną strzela Czepielewski.

37' 15-5 Hofman przepycha bramkarza i umieszcza piłkę w siatce.

41' 15-6 Bramkę zdobywa Czepielewski mocnym strzałem zza pola karnego.

42' 15-7 Kąsliwe uderzenie Polańskiego ląduje w siatce zespołu DB Port.

44' 16-7 Zdaniem sędziego piłka przekracza linię bramkową, zdobywcą gola Szewczyk.

45' 16-8 Akcja pod polem karnym DB Port zakończona bramką Czarniaka.

46' 17-9 Bramkę dla Pogoni zdobywa Czepielewski.

47' 17-10 Od słupka piłkę w siatce umieszcza Szewczyk.

48' 17-11 Kilka sekund później gola zdobywa Polański.

Koniec meczu.

Godz 19:00 CHU Fala - Prawobrzeże Dąbie 5-10

CHU - Banc, Gogarowski P. , Gogarowski Z. , Gościniec, Marciniak, Moś, Kosmaczewski

Prawobrzeże - Zawiślak, Bo, Leśniowski, Więcłowski, Rot

2' Groźny strzał zawodnika Fali broni bramkarz Prawobrzeża.

5' Dobra akcja Prawobrzeża, jednak jeden z zawodników minimalnie nie trafił w piłkę po doskonałym podaniu.

7' 0-1 Bramkę dla zespołu Prawobrzeża zdobywa Leśniowski.

9' Prawobrzeże w natarciu, jednak na posterunku bramkarz Fali który nie dopuszcza do straty bramki.

12' 1-1 Akcję zespołu Fali wykańcza Z. Gogarowski.

19' 2-1 Przy słupku bramkę zdobywa Kosmaczewski nie dając szans bramkarzowi.

20' 2-2 Szybka odpowiedź gości. Bramkę doprowadzającą do remisu zdobywa Bogucki.

21' 2-3 Pod poprzeczką piłkę w siatce umieszcza Leśniowski.

22' 2-4 Rot zdobywcą czwartej bramki dla Prawobrzeża.

24' 3-4 Kosmaczewski zdobywcą gola po silnym strzale przy słupku bramki.

Przerwa.

27' Po żółtej kartce ukarani zostali Bogucki z zespołu Prawobrzeże i P. Gowerowski z Fali.

30' 3-5 Szybką akcję Prawobrzeża wykańcza Rot strzałem z bliskiej odległości.

32' Indywidualna akcja Boguckiego zakończona faulem w polu karnym. Rzut karny.

32' 3-6 Pewnie wykonany rzut karny przez Więcłowskiego.

37' 4-6 Przepiękna bramka Mosia, piłka odbija się od poprzeczki i słupka i trafia do bramki.

40' 4-7 Leśniowski zastawia się obrońcy i pewnym strzałem przy słupku umieszcza piłkę w bramce.

42' 4-8 Dwójkowy kontratak zespołu Prawobrzeża zakończony bramką Leśniowskiego.

44' 5-8 Moś sprytnie ograł obrońców i zakończył akcję golem.

46' 5-9 Więcławski pewnym strzałem pokonuje bramkarza Fali.

49' 5-10 Leśniowski z problemami strzela dziesiątą bramkę dla zespołu Prawobrzeża.

Godz 20:00 Devs Team - Doker Port 11-3

Devs - Migdał, Pawłowski, Kołakowski, Szymański, Guzicki, Bruszkowski, Wolski

Doker - Koguciuk, Maszadro, Różycki, Łubian, Grochulski, Majewski, Kacaba, Kryszko

4' 1-0 Bramkę zdobywa Szymański wykańczając akcję całego zespołu.

9' Wspaniała interwencja bramkarza zespołu Doker który broni dwa groźne strzały.

10' 1-1 Bramkę po dobitce zdobywa Różycki.

12' Spore zamieszanie pod bramką Doker Port, jednak nie udaje się skutecznie wykorzystać go zawodnikom Devs.

13' Piłka trafia w poprzeczkę po dobrym rozegraniu rzutu wolnego przez zespół Devs.

14' Na posterunku bramkarz Doker Port który pewną interwencją ratuje swój zespół przed stratą bramki.

18' 2-1 Akcję sam na sam z bramkarzem wykańcza Pawłowski strzałem po ziemi.

20' Strzał zawodnika Doker odbija się od spojenia słupka z poprzeczką.

21' 3-1 Świetna akcja zawodników Devs którą na bramkę zamienia Wolski.

23' 4-1 Kołakowski zdobywa bramkę dostawiając nogę po dobrym podaniu kolegi z drużyny.

24' 5-1 Guzicki w bardzo podobny sposób umieszcza piłkę do siatki kilkanaście sekund później.

Przerwa.

26' Silne uderzenie z dystansu zawodnika Doker pewnie broni bramkarz.

29' 6-1 Kołakowski zdobywa bramkę lobując bramkarza.

31' Żółtą kartką ukarany Łubian.

32' 7-1 Gola dla Devs zdobywa Szymański.

36' Dobrą akcję przeprowadził zespół Doker, jednak brakowało skutecznego wykończenia.

39' Pewna interwencja bramkarza Devs po silnym strzale po ziemi jednego z zawodników Doker.

40' Pustą bramkę miał przed sobą zawodnik Devs, jednak jego strzał otarł się o tablicę wyników.

43' 6-2 Bardzo ładna bramka Majewskiego który plasowanym strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi.

44' 7-2 Pawłowski skutecznie wykańcza akcję zespołu Devs.

45' Pewnie interweniuje bramkarz Doker jednak jego interwencja skończyła się bolesnym zderzeniem ze słupkiem.

46' 9-2 Rzut wolny na bramkę zamienia Pawłowski.

47' 10-2 Bruszkowski wykańcza akcję lobując bramkarza.

48' 10-3 Maszadro skutecznie kończy akcję zespołu Doker.

49' 11-3 Bruszkowski strzela bramkę po świetnej wymianie piłek w polu karnym Doker Port.

Godz 21:00 Qbański Luzik Juniorzy - KSZZPN 15-6

Qbański Luzik Juniorzy - Rydzak, Gibaszek, Klucowicz, Antoniak M. , Antoniak J. , Kadziak A. , Kadziak R. , Raduszewski, Woronko

KSZZPN - Czarnecki, Bitel, Dyszczyk, Wilkanowski, Dróżka, Szatan

1' Świetne podanie na strzał zamienia zawodnik Qbańskich, jednak pewną interwencją popisał się bramkarz Sędziów.

4' 1-0 Zła interwencja bramkarza po uderzeniu Raduszewskiego i piłka ląduje w siatce.

8' 2-0 Autorem gola Antoniak J.

13' W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się zawodnik Qbańskich jednak jego strzał trafia w słupek.

16' 3-0 Sytuację dwóch na jednego wykańcza Raduszewski.

16' 3-1 Kontaktowego gola dla drużyny KSZZPN zdobywa Wilkanowski.

18' 4-1 Antoniak M. pewnym strzałem pokonuje bramkarza drużyny Sędziów.

23' 5-1 Mocne uderzenie na bramkę zamienia Ładziak.

Przerwa.

26' Zawodnik KSZZPN uderza w poprzeczkę.

27' Groźna sytuacja pod bramką Sędziów, mocny strzał na rzut rożny wybija bramkarz.

28' 6-1 Piękna bramka M. Antoniaka uderzenie po długim słupku i bramkarz KSZZPN bez szans.

30' W doskonałej sytuacji znalazł się zawodnik Sędziów, jednak jego strzał trafia prosto w bramkarza.

31' 6-2 Ależ gol Wilkanowskiego! Piłka po jego strzale ląduje w samym okienku bramki.

32' Niepewna interwencja bramkarza KSZZPN omal nie zakończyła się bramką, jednak w ostatnim momencie piłkę odbitą od słupka z lini bramkowej udało się mu schwytać.

34' 7-2 Raduszewski wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem.

36' 8-2 Ponownie Raduszewki zdobywa bramkę strzałem pod poprzeczkę kończąc trójkową akcję zawodników Qbańskich.

37' 9-2 Kolejne trafienie Raduszewskiego, tym razem strzałem po długim słupku.

38' 10-2 Nie zwalniają tempa zawodnicy Qbańskich. Autorem kolejnego trafienia Woronko

39' 11-2 Gibaszak strzelcem bramki.

39' 12-2 Zabawiają się zawodnicy Qbańskich z KSZZPN. Ładziak autorem kolejnego gola dla zespołu Qbańskich.

41' 13-2 Zawrotne tempo bramkowe utrzymują piłkarze Qbańskich. Bramkę zdobywa Jerzy Antoniak.

41' 14-2 Jerzy Antoniak strzelcem bramki.

42' 14-3 Czarnecki zdobywcą bramki dla KSZZPN.

44' 14-4 Ponownie Czarnecki wykańcza składną akcję Sędziów.

44' 14-5 Czarnecki strzelcem gola.

49' 14-6 Dyszczyk zdobywcą bramki dla zespołu Sędziów.

49' 15-6 W samo okno strzela Antoniak M.