Godz 15:00 UKS OHp - Qbański Luzik  5 - 0 walkower

Godz 16:00 Pogoń 04 - Doker Port    4 - 4

04 - Kępiński, Kończak, Polański, Łączny, Czepielewski, Doering

Doker - Koguciuk, Maszadro, Kucaba Grochulski,

1' Początek meczu.

5' 1-0 Pogoń na prowadzeniu.

10' 2-0 kolejne trafienie na koncie Pogoni 04.

13' 2-1 Kontaktowy gol autorstwa Grochulskiego.

20' 3-1 Bramkę dla Pogoni 04 zdobywa Polański.

23' Bardzo dobra interwencja bramkarza gości.

24' 4-1 szybka akcja piłkarzy gości, kontratak i po dobitce trafia do siatki piłkarz Pogoni 04.

25' Przerwa.

30' 4-2 strzałem z dystansu bramkę strzelił Maszadro.

38' 4-3 do pustej bramki trafia Maszadro po dobrym podaniu.

40' Dobry strzał Kucaby z drużyny Doker Port ociera się o słupek.

43' 4-4 Różycki doprowadza do wyrównania.

Koniec meczu. Pogoń 04 remisuje z Doker Port 4-4.

Godz 17:00 Kurier Szczeciński - Qbański Luzik Juniorzy   6 - 7

Kurier - Roguski, Kuleta, Rodziński, Rodziński, Topór, Papierz

Qbański - Rydzak, Antoniak, Antoniak, Klucowicz, Ładziak, Raduszewski

Początek meczu.

1' 1-0 Dla Kuriera, bramka Rodzińskiego.

5' 2-0 Bramka Wojtka Rodzińskiego po składnej akcji całego zespołu.

6' Groźny strzał zawodnika zespołu Kurier broni bramkarz Qbańskich.

10' 3-0 Szybką akcję skutecznie wykańcza piłkarz Kuriera Topór.

13' 4-0 Kolejną szybką akcję przeprowadzili piłkarze Kuriera którą na bramkę zamienił Wojtek Rodziński.

15' 4-1 Bramkę dla zespołu Qbański strzelił Jerzy Antoniak.

18' 4-2 Na pustą bramkę po dobrym podaniu strzela Raduszewski Remigiusz.

20' Spore zamieszanie pod bramką gospodarzy, jednak udaje im się zażegnać niebezpieczeństwo.

21' 4-3 Kolejną składną akcję przeprowadza zespół Qbański którą na bramkę zamienia Klucowicz.

28' Strzał z rzutu wolnego broni bramkarz Kuriera.

30' Dwa groźne strzały broni bramkarz Kuriera.

35' 4-4 Bramkę dla zespołu Qbański dobrze wykorzystuję Ładziak kończąc akcję sam na sam z bramkarzem.

42' 4-6 Bramkarz Kuriera nie opanował piłki co wykorzystuje Klucowicz strzelając 6. bramkę dla zespołu Qbiak.

43' 5-6 W samo okienko piłkę zmieścił bramkarz zespołu Kurier Roguski.

45' Groźny strzał przy słupku broni bramkarz Kuriera.

46' 5-7 Bramkę dla gości zdobywa Ładziak.

47' 6-7 Szybka odpowiedź drużyny Kuriera, bramkę zdobywa Wojtek Rodziński.

Koniec meczu. Zespół Qbański wygrywa z drużyną Kuriera 6-7.

Godz 20:00 Devs Team - Silo Trans   4 - 1

Devs - Migdał, Sochański, Kublicki, Pawłowski, Szymański, Guzicki, Kołakowski, Bruszkowski

Silo - Maciąg, Szawdaj, Morawiak, Cybulski, Kaźmierczak, Frąckowiak, Szawdaj

1' Strzał zawodnika Silo Trans broni bramkarz, dobitka trafia w słupek.

8' Mocny strzał zawodnika zespołu Devs wybija na rzut rożny bramkarz gości.

14' Płaski strzał w środek bramki zawodnika Silo pewnie wychwytuje bramkarz Devs.

17' Zamieszanie pod polem karnym Silo, jednak obrońcy wyjaśniają sytuację.

19' 1-0 dla zespołu Devs. Sprawną dwójkową akcję wykańcza Sochański.

23' Mocny strzał pomiędzy obrońcami oddał zawodnik Silo, jednak bramkarz pewną interwencją ratuje zespół przed stratą bramki.

Przerwa.

31' Blisko zdobycia bramki zawodnicy Devs, jednak strzał przy słupki nogami na rzut rożny wybija bramkarz.

32' 2-0 Bramkę po indywidualnej akcji zdobywa Kublicki.

37' Zaskakujący strzał zawodnika Devs czujnie broni bramkarz drużyny Silo.

38' 2-1. Strzał Morawiaka broni bramkarz jednak przy powtórce nie miał szans i piłka od słupka wpada do bramki.

39' Zawodnicy Silo blisko wyrównania jednak strzał z bliska odbija się od bramkarza i wychodzi na rzut rożny.

43' Rzut wolny pośredni pod bramce Devs po niedozwolonym wślizgu jednego z zawodników.

45' Groźny atak drużyny Devs kończy udana interwencja bramkarza.

48' 3-1 Dobre podanie wykorzystuje Szymański pokonując bramkarza z bliska.

50' Próbę strzału ze swojej połowy na pustą bramkę podejmuje zawodnik Devs jednak jego strzał odbija się od bramkarza i wychodzi na rzut rożny.

50' 4-1 Bramkę w ostatnich sekundach meczu zdobywa Kołakowski.

Koniec meczu.

Godz 21:00 KSZZPN - Dansk Supermarked 8-5

KSZZPN - Zdyb, Ostrowski, Wilkanowski, Czarnecki, Bitel

Dansk - Cieślik, Jusiel, Waluch, Pogorzelski, Koberow

3' Próbę strzału podejmuje zawodnik KSZZPN lecz piłka odbija się od jednego z zawodników Dansk i wychodzi na rzut rożny.

6' 1-0 Bramkę po rzucie rożnym dla zespołu KSZZPN strzelił Bitel.

7' Atomowy strzał wybija na rzut rożny bramkarz zespołu Dunsk.

8' Akcja zespołu gości kończy się rzutem rożnym, po którym zawodnik Dunsk oddał niecelny strzał głową nad bramką.

9' 1-1 Bramkę wyrównującą zdobywa Pogorzelski.

13' Zawodnik KSZZPN kończy akcję swojego zespołu niecelnym strzałem.

14' 2-1 Ostrowski strzela przy samym słupku nie dając szans bramkarzowi Dansk.

15' 2-2 Szybkie wyrównanie. Bramkę zdobywa Waluch.

16' 3-2 Zdobywcą gola ponownie Ostrowski.

17' 4-2 do pustej bramki trafia Bitel po świetnej akcji zespołu KSZZPN.

19' Strzał przy słupku zawodnika zespołu Sędziów pewnie broni bramkarz.

21' Doskonałą sytuację sam na sam z bramkarzem marnuje zawodnik KSZZPN.

Przerwa.

27' 5-2 Strzałem z dystansu pokonuje bramkarza Czarnecki.

30' 6-2 Ponownie Czarnecki po pewnym strzale umieszcza piłkę w siatce.

35' 7-2 Po przytomnym zachowaniu bramkarza zespołu KSZZPN, który szybko wznowił grę i kapitalnym podaniem obsłużył swojego kolegę, Czarneckiemu nie pozostało nic innego jak tylko dostawić noge i cieszyć się z kolejnej bramki.

38' 7-3 Bramkę po dwójkowej akcji strzela Waluch.

39' Strzał zawodnika Sędziów trafia w słupek.

42' W doskonałej sytuacji znalazł się zawodnik KSZZPN jednak nie zdołał opanować piłki.

45' 7-4 Wspaniałą akcją popisali się piłkarze Dunsk którą na gola zamienił Waluch.

47' Bardzo dobrą akcję zmarnowali zawodnicy KSZZPN. Akcję 2 na 1 zakończyli strzałem wprost w bramkarza.

48' 8-4 Bramkę zdobywa Czarnecki.

50' 8-5 bardzo ładną bramkę "krzyżakiem" w ostatnich sekundach zdobywa Koberow.

Koniec meczu. KSZZPN wygrywa z zespołem Dansk Supermarked 8-5.